„Akasys“ – naujos kartos kompanija, sudaryta iš kompetentingų ir profesionalių savo srities specialistų, atvirų naujovėms ir šiuolaikinėms technologijoms. Mūsų suburta entuziastų komanda teikia pažangiausius technologinius sprendimus medienos ir maisto pramonei, kurie apima viską: nuo konsultacijų, įrangos projektavimo – iki gamybos, automatizacijos ir diegimo pas klientą.

Mums svarbiausia išspręsti technologines problemas, kad Jūsų kompanijos raida nesustotų ir judėtų į priekį! Išanalizavę Jūsų poreikius pateikiame nuo vieno iki kelių galimų sprendimo variantų, aptariame geriausiai Jums tinkantį ir pasiūlome sumodeliuotą vizijos vaizdą, kurį patvirtinus keliaujama iki galutinio projekto etapo – gamybos ir diegimo.

Kiekvienu etapu leidžiame klientui sekti projekto eigą, informuodami, kurioje stadijoje šiuo metu yra Jų vystomas projektas. Kiekvienam mūsų gaminiui suteikiame garantiją ir pogarantinę priežiurą, kad įranga visada išliktų techniškai tvarkinga ir sėkmingai atliktų savo funkciją Jums.

 

MŪSŲ ŠŪKIS: „Akasys“ – kai reikia judėti toliau!