Career

Offering technological solutions to the industry to take his team motivated, enthusiastic, interested in innovation, technology people, who want to express Themselves by combining creativity and professional engineering solutions. Probably one of the most important aspect – the desire to take on the desire Initiatives to Improve Their and deepen knowledge in various fields to ACHIEVE Their potential and Develop Them. The home team take both starting up Their careers and who want to “continue to build a team – that Their knowledge and expertise to help each other grow and newly admitted members of the team.

Looking for:

Atsakomybės:

  • Savarankiškas darbas projektuojant tiek pavienius gaminius tiek gaminių linijas.
  • Sprendimų priėmimas projektavimo ir projektų priežiūros metu.
  • Skaičiavimų atlikimas tiek parenkant atitinkamas pavaras tiek atliekant stipruminius skaičiavimus.
  • Darbų atlikimas laiku, tinkamas brėžinių įforminimas ir aiškios informacijos pateikimas gamybos bei montavimo procesui su visa reikalinga informacija.
  • Argumentuotai pateikti sprendimų variantus situacijoms kurioms reikalingas techninis sprendimas.
  • Bendravimas su klientais tiesiogiai projekto vykdymo eigoje.
  • Atitinkamų medžiagų parinkimas pagal kliento keliamus reikalavimus, specifikacijas.
  • Užtikrinti realius ir kliento poreikius atitinkančius sprendimus projektavimo metu, kurie gali būti efektyvūs gamybos ir montavimo metu.
  • Siūlyti darbo efektyvinimo priemones, standartizavimo galimybių idėjas.
  • Sąmatų sudarymas.
  • Technologinės dokumentacijos ruošimas.

Siūlome:

  • Dinamišką darbą atsakingiems ir iniciatyviems žmonėms.
  • Galimybę užimti atsakingą darbo poziciją ir susikurti sau karjeros galimybes.
  • Būti tarptautinių projektų dalimi, užtikrinti savo įdėjų įgyvendinimą kitose šalyse.
  • Sėkmingai vystant vykdomą veiklą prisidėti prie naujų padalinių kūrimo, naujų darbo vietų, bei siūlomų gaminių asortimento plėtros.
  • Atitinkamą atlyginimą už jūsų sugebėjimus, iniciatyvą, naujas idėjas vykdant įmonės plėtrą ir motyvacinę sistemą prisidėjus prie įmonės augimo.
  • Jūsų idėjų įgyvendinimą, savo darbo vietos gerinimo galimybes.

Reikalavimai:

  • Aukštasis neuniversitetinis inžinerijos srityje.
  • Turite patirties projektuojant SolidWorks modeliavimo programine įranga.
  • Gebėti naudotis autoCAD, bent baziniu lygiu.
  • Mokėti anglų kalbą ir galėti susikalbėti tarpusavyje.
  • Patirtis, susijusi su darbu metalo apdirbimo srityje – nuo 1 metų.
  • Patirtis, susijusi su darbu maisto/žuvies apdirbimu, įrangos projektavimu, gamyba – bent 1 metai.
  • Mokėti skaityti brėžinius.

CV siųsti info@akasys.lt

Atlyginimo dydis nuo 700 eurų į rankas. Priklausomai nuo patirties dydžio siūlomas progresyviai didesnis.