PROJEKTAVIMAS

Modeliuodami Jūsų įrangos viziją pateikiame Jums reikalingą, aiškią vaizdinę ir techninę medžiagą. Naudojant specialiai tam pritaikytas programas galime pasiekti rezultatą per geriausią laiką.

GAMYBA

Pagaminsime įrangą pagal numatytą viziją ir turimus techninius parametrus. Gamybai naudojamos tik sertifikuotos ir kokybiškos medžiagos atitinkančios visus kokybės rekalavimus. Gaminiai atitinka jiems keliamus reikalavimus.

AUTOMATIZAVIMAS

Pasirūpiname, kad mūsų gaminiai sklandžiai atliktų jiems pavestas užduotis, maksimaliai palengvinant žmogaus darbo jėgą. Taip pat parengsime jau esamos Jūsų įrangos automatizavimo projektą ir jį įgyvendinsime iki galo.

MONTAVIMAS

Sumontuosime visą technologinę įrangą, pritaikysime ją prie Jūsų reikalingų gamybos režimų, atliksime bandymus ir derinimo darbus, kad įranga tinkamai atliktų savo funkciją bet kokiu gamybos metu pakeičiant darbo režimą.

TECHNINIS APTARNAVIMAS

Teiksime mūsų pagamintos įrangos techninę priežiūrą, net ir pasibaigus garantiniam laikotarpiui, organizuojame tiek mechaninės tiek elektrinės dallies techninio aptarnavimo darbus.