Konsultacijos

Konsultuojame jus pasirenkant naują įrangą, esamos įrangos modernizavimo ir plėtros klausimais. Pagal jūsų biudžetą randame optimaliausią variantą šiai dienai ir ateities perspektyvai.

Projektavimas

Mūsų inžinieriai pateiks tiek principines įrangos išdėstymo schemas tiek detalizuotus projekto modelius paruoštus realizacijai gamyboje.

Gamyba

Realizuojame tiek standartinius tiek nestandartinius gamybos įrengimus ir konstrukcijas projekto įgyvendinimui. Aukščiausios kvalifikacijos darbuotojų pagalba naudojant tik sertifikuotas medžiagas atitinkančias maisto pramonei keliamus reikalavimus sukuriama įranga atitinkanti jai keliamus funkcinius ir higienos reikalavimus pagal Europos direktyvas bei kliento pageidavimus.

Automatizavimas

Automatizuosime gamybos procesus pagal technologinio proceso seką, jūsų patogumą ir poreikį. Paruošiami tiek pavieniai automatizuoti procesai tiek nenutrūkstama vienas nuo kito priklausoma procesų seką. Robotizuojamos gamybos ir pakavimo zonos taip taupant įmonės kaštus, bei sukuriant naujas kvalifikuotas darbo vietas.

Montavimas

Savo gaminius ir kitų gamintojų įrangą sumontuosime jūsų objekte iš anksto suderintu laiku ir pateikdami numatomą montavimo darbų apimties bei laikotarpio planą. Esant poreikiui prisitaikysime prie fabriko veiklos ir montavimo darbus atliksime sustojimo metu.

Techninis Aptarnavimas

Atliekame tiek savo įrengimų tiek kitų gamintojų įrangos techninį aptarnavimą, atsarginių dalių tiekimą.